MRV CFP-100G-SR10

Valcea > Ramnicu Valcea. Publicat miercuri, 16 mai 2018 , vizualizat de 136 ori

Tip anunt: Oferta

Tip: Accesorii ,consumabile informatica

Localitate: Ramnicu Valcea

Factor de formă: CFP Rata de date: 100Gbps Lungimea de undă: 850nm Conector: MPO / MTP Tip cablu: MMF Distanta la distantă: 100m / OM3, 150m / OM4 Intervalul de temperatură de functionare: 0 ° C până la 70 ° C Monitorizare digitală optică (DOM): Cu Aplicatii: 100GBASE-SR10

Contacteaza vanzatorul


▼ Anunturi similare cu "mrv cfp-100g-sr10 " din Valcea
CISCO CFP-100G-LR4

CISCO CFP-100G-LR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Modulele Cisco 100GBASE CFP oferă clientilor optiuni de conectivitate de 100 Gigabit Ethernet pentru retele...

1 200 EUR

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Hard disk Hitachi pentru laptop Capacitate 500 GB Buffer...

150 LEI

Boxe cu apa

Boxe cu apa

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Boxe luminoase cu apa. Se aud foarte tare si clar. Specificatii...

75 LEI

MP3 Player cu display

MP3 Player cu display

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
MP3 Player cu display Disponibil in mai multe culori Display LCD...

30 LEI

Imprimanta HP 1050A - multifunctionala - cu toate accesorile la cutie

Imprimanta HP 1050A - multifunctionala - cu toate accesorile la cutie

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Vand o imprimanta marca HP modelul 1050A multifunctionala avand urmatoarele functii PRINT, SCAN si...

80 LEI


Pret : 600.00 EUR